Finančné služby

Zabezpečíme vám komplexné finančné služby a poradenstvo "šité na mieru". Klientovi vychádzame v ústrety a snažíme sa zisťovať jeho potreby a ciele. Pri komunikácii a práci využívame a dodržiavame princípy etiky a dôvery. Našu registráciu v NBS si môžete skontrolovať v registri finančných agentov a finančných poradcov TU.

Náš finančný servis je zameraný na:

  • sektor poistenia alebo zaistenia,
  • sektor kapitálového trhu
  • sektor doplnkového dôchodkového sporenia,
  • sektor prijímania vkladov,
  • sektor poskytovania úverov,
  • sektor starobného dôchodkového sporenia.

Zákon o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve č. 186/2009 Z. z.

Spoločnosť SK AGENCY, s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie v pozícii podriadeného finančného agenta na základe zmluvy o finančnom sprostredkovaní v zmysle § 9 zákona so samostatným finančným agentom spoločnosťou Finportal, a.s., Registračné číslo v NBS: 217239.

 

Ochrana osobných údajov

Spoločnosť SK AGENCY, s.r.o. kladie dôraz na bezpečnosť a ochranu osobných údajov všetkých svojich klientov pri finančnom sprostredkovaní v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“). Naša spoločnosť ako prevádzkovateľ webovej stránky www.skagency.sk zaobchádza s osobnými údajmi a informáciami dôverne a chráni ich pred prípadným zneužitím. Spoločnosť sa zaručuje, že tieto údaje nebudú predávané, prepožičiavané, či inak poskytované tretej strane, s výnimkou poskytnutia týchto informácií za účelom finančného sprostredkovania a služieb s tým spojené. Máte právo kedykoľvek údaje, ktoré o vás spoločnosť eviduje, opraviť alebo požiadať o ich vymazanie.

SK AGENCY, s.r.o.         Business Centrum Slovan         ul. Andreja Kmeťa 576/13         036 01 Martin - Centrum         mobil: +421 903 999 729         e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © SK AGENCY, s.r.o.
Všetky práva vyhradené.